Problemy z piratami pojawią się w Star Wars: The Old Republic

Dantooine armors

Kto by pomyślał, że dawno dawno temu, w odległej galaktyce również mieli problem z piratami? Coś takiego chcą nam zasugerować twórcy Star Wars: The Old Republic, organizując wydarzenie The Pirate Incursion.

Dantooine rozrywane jest na strzępy przez konflikt pomiędzy siłami Imperium Sithów oraz Republiką Galaktyczną. Ciemna strona Mocy wykorzystuje piratów z Nova Blades do siania chaosu. My, gracze, oczywiście zostaniemy rzuceni w środek wydarzeń.

The Pirate Incursion to wydarzenie, które dostępne będzie dla wszystkich za darmo za niecałe dwa tygodnie. Potem dołączy do standardowej rotacji eventów, co pozwoli powtórzyć je spóźnialskim graczom. Bawić się z piratami będzie można od 20 poziomu wzwyż. Wystarczy udać się w odpowiednim czasie na Dantooine.

W ramach wydarzenia otrzymamy normalne i heroiczne misje codzienne, które polegać będą na wspieraniu wybranej przez nas strony konfliktu. Imperium chce zniszczyć lub chociaż osłabić bastion Republiki, a ta druga chce powstrzymać atak wrogich sił. A piraci z Nova Blade? Oczywiście, że skupią się na wykorzystaniu zamieszania na własną korzyść.

Za swoje starania otrzymamy również nagrody. Oczywiście, aby je zgarnąć, trzeba będzie zdobyć odpowiedni poziom reputacji z daną frakcją. Co można zgarnąć?

  • Nova Blade oraz Dantooine Homesteader Armor Sety

  • Towarzysz Ugnaught

  • Wierzchowiec Walker

  • Wierzchowiec Kath Hound

  • Mini-pet Kath Hound

  • Inspirowane Dantooine dekoracje naszego Stronghold

The Pirate Incursion dostępne będzie w Star Wars: Tle Old Republic 28 maja.

Zobacz także

0 komentarzy