Profane będzie Free-To-Play i będzie zarabiało na przedmiotach kosmetycznych

Dodany przez guru ponad rok temu
8 6795
Profane będzie Free-To-Play i będzie zarabiało na przedmiotach kosmetycznych

Większość producentów/wydawców MMORPG – jeszcze przed premierami swoich tytułów – chwali się sprawiedliwym modelem F2P i przysięga na wszystkich bogów, że w ich grze nie będzie żadnego elementu Pay-To-Win.

Niestety w wielu przypadkach są to kłamstwa, które nie mają potem nic wspólnego z rzeczywistością.

A jak będzie z Profane? Oto fragmenty ostatniego komunikatu twórców:

Profane będzie dostępne za darmo po premierze, co oznacza, że ​​gracze będą mieli dostęp do sklepu z mnóstwem opcji kosmetycznych do kupienia, aby wzbogacić swoją historię i narrację w grze.

Hej, ale przecież musicie jakoś zarobić na swojej grze? Tak, ale nie martwcie się, wszelkie praktyki typu pay-to-win będą poza stołem.

Naszym głównym towarem będą skórki (na postacie, ale także na wasze budynki). Skórki inspirowane stylem orientalnym, Wikingami, a nawet Starożytnym Egiptem.

Ale bez obaw. Będziemy się starami unikać wszystkiego, co jest zbyt ekstrawaganckie i przerywa immersję. Nie wprowadzimy czegoś, co nie będzie pasować do świata gry.

Jednak skórki nie będą dostępne wyłącznie w sklepie. Gracze będą mogli odblokować nowe na inne sposoby, takie jak ich reputacja u niektórych frakcji NPC lub poprzez niektóre osiągnięcia.

Profane to “MMORPG bez limitów”, które jest inspirowane World of Warcraft, RuneScape czy Guild Wars 2.

Ostatnie Pre-Alpha Testy odbyły się w maju. Teraz czekamy na kolejne fazy, no i na premierę, która powinna nastąpić do 2024 roku.

https://www.profanemmo.com/


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube