Project Gorgon w historycznie niskiej cenie. Tylko 35 zł za całą grę

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
6 2597
Project Gorgon w historycznie niskiej cenie. Tylko 35 zł za całą grę

Project Gorgon to prawdziwa perełka. Klasyczny “3D Fantasy MMORPG” od weteranów gatunku, którzy stworzyli wcześniej takie legendy jak EverQuest, Star Trek Online czy Asheron’s Call.

Od samego początku Project Gorgon oferował wysoką jakość wykonania, co pozwoliło mu – przez bardzo długi czas – być jedną z najlepiej ocenianych produkcji MMO na Steamie (z pozytywnymi recenzjami powyżej 90%).

A teraz tego samego Project Gorgon możecie kupić w historycznie niskiej cenie – tylko 35 zł za egzemplarz (obniżka ze 143 zł).

Nigdy wcześniej Gorgon nie kosztował tak mało. Promocja trwa do 27 lipca – zapraszamy TUTAJ

W Project: Gorgon zabijasz potwory — wiele z nich — i zbierasz z nich łupy. Aby rozgrywka była zabawna i interesująca, opracowaliśmy unikalne doświadczenia bojowe, aby walki były świeże. Łup jest generowany losowo, potwory mają unikalne zdolności, a lochy mają łamigłówki, pułapki i przerażających bossów! 

Umiejętności bojowe są całkowicie dowolne. Możesz nauczyć się dowolnej liczby umiejętności bojowych i używać dowolnych dwóch z nich jednocześnie, aby stworzyć własną „klasę”.

Jeśli jednak nadal nie jesteście przekonani do zakupu, zawsze możecie skorzystać z bezpłatnej wersji demonstracyjnej. Taka opcja pozwala sprawdzić początek gry, ale bez dostępu do wielu podstawowych funkcji.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube