Project Steel to obiecujący pierwszoosobowy MMORPG w średniowiecznym świecie

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 2986
Project Steel to obiecujący pierwszoosobowy MMORPG w średniowiecznym świecie

Ile pierwszoosobowych tytułów mamy na rynku? Mało. Za mało. Dlatego tym radośniej witamy Project Steel.

Będzie to “First-Person Medieval Fantasy MMORPG Survival Sandbox”, w którym możesz robić wszystko, o czym tylko marzysz: budować własny zamek, niszczyć wrogów i pomagać sojusznikom. – “Project Steel zapewni ci nowy intensywny system budowania i wytwarzania, w którym możesz budować wszystko, o czym myślisz, o ile masz zasoby. Bujny świat fantasy skupiający się na legendarnych średniowiecznych przygodach, oblężeniach, handlu i przetrwaniu”.

Twórcy gry obiecują brak liniowości, brak Pay2Win, napędzaną przez graczy ekonomię oraz decyzje, które będą mieć swoje konsekwencje (pozytywne lub negatywne) w świecie gry.


Tutaj się zatrzymajmy, bo wiele razy słyszeliśmy o takich “wspaniałych” MMORPG, które ostatecznie kończyły się fiaskiem i rozczarowaniem.

Szczególnie że Project Steel to crowdfundingowy tytuł, który nie powstanie bez naszej pomocy bez naszych pieniędzy. Jedna zbiórka na Kickstarterze została już anulowana. Teraz producenci przygotowują się do drugiego podejścia.

Niestety, afery z Chronicles of Elyria oraz Dreamworld nie pomagają kolejnym MMORPG-om z Kickstartera. Ludzie zastanowią się teraz trzy razy, zanim wpłacą pieniądze na coś niepewnego.

Niepewnego jak Project Steel.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube