„Projekt Raj” jest już dostępny w Fallout 76

C7ixznmmmz3u8ksnemfhwm 970 80

Najnowsza aktualizacja jest już dostępna w Fallout 76. W jej ramach na serwerach gry pojawiło się nowe wydarzenie – Projekt Raj. Aby je rozpocząć, trzeba udać się do budynku Arktos Pharma w leśnym regionie Appalachów. Po znalezieniu windy, zjedźcie nią na dół, do laboratoriów. Tylko nie przestraszcie się tego, co tam znajdziecie!

Pod Arktos Pharma znajdują się jaskiniowe laboratoria, gdzie przeprowadzano różne eksperymenty. Badania nad niektórymi stworzeniami nie zawsze okazywały się sukcesem, co mogło doprowadzić do mutacji. Z tego powodu strefa ta nie jest przewidziana dla osób na niskim poziomie. Pojawiają się w niej bowiem przeciwnicy na przynajmniej 50. poziomie. Miejcie się zatem na baczności.

Kompleks podzielony został na trzy części. Czym dalej w las, tym więcej mutantów, ale i lepsze nagrody czekają na odważnych łowców przygód. Poza tym, naprawiono sporo błędów oraz wprowadzono opcję „Zbadaj” przy automatach do handlu z graczami. Dzięki niej można wyświetlić dodatkowe szczegóły o przedmiotach, co pozwoli łatwiej odnaleźć ten idealny legendarny przedmiot do swojej kolekcji.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy