Prosperous Universe otrzymaliśmy możliwość zostania gubernatorem planety

Dodany przez Sildu prawie 4 lata temu
1 1978
Prosperous Universe otrzymaliśmy możliwość zostania gubernatorem planety

Fani kosmicznych symulatorów powinni kojarzyć Prosperous Universe. Nietypowa gra mmorpg, w której nie uświadczymy znanej nam rozgrywki z EVE Online czy Elite Dangerous, natomiast tzw. “Symulator Excela” ujrzymy liczby, kropeczki i wykresy z mnóstwem danych. 

Jeśli chcieliście kiedyś władać planetą, to najnowsza aktualizacja wam na to pozwoli. W Prosperous Universe dodano możliwość zostania gubernatorem, każdy z graczy na dowolnej planecie będzie mógł ubiegać się o takie stanowisko, jeśli myśleliście, że to takie łatwe to was zdziwię. Aby otrzymać taką pozycję najpierw trzeba będzie wygrać wybory i wtedy dopiero będziemy mogli się rządzić. 

Bycie gubernatorem jednak nie jest takie proste! Musimy dbać o naszą opinie publiczna, jak i nie przesadzić ze zbyt dużymi podatkami. Wszystko zależy od nas, możemy być tym dobrym i wszyscy będą zadowoleni tak, że wygramy ponownie wybory albo złym i wzbogacimy się w tym przypadku. Wybór należy do was. 

Parę miesięcy temu dostaliśmy pełnoprawną wersje F2P, gra jest dostępna dla wszystkich przez przeglądarkę, nie trzeba nic pobierać. Zapraszam tutaj


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube