Prywatne ligi zawitały do Path of Exile. Własne serwery na własnych zasadach

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
9 7893
Prywatne ligi zawitały do Path of Exile. Własne serwery na własnych zasadach

Czas wrócić do Path of Exile. Wszystko z powodu najnowszej aktualizacji, która wprowadziła do gry – obiecane przez Grinding Gear Games – Private Leagues. 

Będzie to zupełnie nowe doświadczenie z grą. Więcej o tym unikatowym systemie pisaliśmy tydzień temu. 

„Private Leagues to specjalne „serwery” tworzone i zarządzane przez samych graczy. Będziemy mogli modyfikować rozgrywkę w dowolny sposób (np. poprzez zwiększenie punktów życia, obrażeń lub szybkości poruszania się potworków) i zmierzyć się z jeszcze bardziej wymagającym PoE. 

To nie będą "prywatne serwery" rodem z gier MMORPG oferujące ułatwioną zabawę względem oficjalnych wersji. Tutaj będzie to działało w drugą stronę. Private League to opcja dla najbardziej hardkorowych graczy, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na innym poziomie. 

GGG przygotowało masę ustawień. Nawet dla absolutnych masochistów, którzy na Prywatnych Ligach będą mogli grać bez Stashu (banku) lub kupowania/sprzedawania przedmiotów od NPC. 

Założenie Prywatnej Ligi będzie płatne, ale dołączenie do niej i granie już zupełnie darmowe. Koszt stworzenia dziesięciodniowej prywatnej ligi na 10 miejsc to 120 punktów. Jeśli wydacie więcej kasy, to zwiększycie sloty lub czas trwania takiej ligi. Według obliczeń wystarczy, żeby każdy z członków rzucił po kilka zł na miesiąc. To wystarczy..."

Resztę szczegółów znajdziecie TUTAJ

Zakładajcie własne Ligi lub dołączajcie do już istniejących „serwerów”. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube