Przed Wami Skye, czyli nowa agentka Valorant!

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
4 2760
Przed Wami Skye, czyli nowa agentka Valorant!

Pisałem Wam niedawno o nowej mapie o raz zmianach w systemie rankingowym. Wszystko to pojawi się na starcie Aktu III, który zawita do gry 13 października. Dwa tygodnie później, czyli 27 października, otrzymamy nową postać, Skye.

Skye specjalizować się ma w inicjowaniu walki i zapewnianiu przewagi zespołowi w trakcie potyczki. Określana jest, jako przewodniczka stada i jej zdolności związane będą z przywoływaniem zwierząt:

  • Odrastanie - Uzdrawiająca zdolność Skye, która daje jej moc uzdrawiania sojuszników w obszarze działania i w zasięgu wzroku. Skye nie może leczyć siebie, a do tego ograniczają ją "zapasy leczenia".

  • Światło prowadzące - sterowany błysk w postaci eterycznego jastrzębia. Jastrząb zostaje wysłany do przodu i jest kontrolowany w taki sam sposób, w jaki Jett może kontrolować swoje Cloudburst. Jastrzębia można ponownie aktywować w dowolnym momencie, aby wywołać błysk, oślepiający graczy.

  • Trailblazer – błyskotka, stworzona z tygrysa tasmańskiego. Tygrys tasmański wygląda podobnie do wilków atakujących, które są w Spike Rush i działa podobnie, ogłuszając każdego, kogo atakuje i zadając obrażenia.

  • Poszukiwacze (ulti) – kolejna błyskotka, tym razem rzucana w celu wyszukania trzech najbliższych wrogów. Odnalezieni przeciwnicy na określony czas stają się „krótkowzorczni”, czyli mają mocno ograniczone pole widoczności. Warto zaznaczyć, że zdolność ta może zostać aktywowana tylko wtedy, gdy w pobliżu znajdują się wrogowie.

Na Skye przyjdzie nam poczekać do 27 października. Wcześniej jednak otrzymamy nową przepustkę bojową, gdzie do dyspozycji jest 50 kręgów przedmiotów. Zmieniono warunki postępów po cotygodniowych misjach, aby gracze mogli szybciej odblokować przedmioty i uzyskać dodatkowe poziomy epilogu.

W tym samym czasie w sklepie pojawi się nowa seria skórek do broni o nazwie „Osobliwość”. Osobliwość pochodzi z odległej przyszłości i przybyła tu po długiej podróży z zaświatów. Jest potężna, abstrakcyjna i tajemnicza. Nikt nie wie, skąd pochodzi i jak powstała – tak brzmi jej oficjalny opis. Zestaw dedykowany został broniom do walki w zwarciu oraz Phantomowi, Sheriffowi, Spectre i Aresowi.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube