Przepraszam za ostatni news o Atlas – gra wcale nie umiera!

118476

Najmocniej Was przepraszam za mojego ostatniego newsa o Atlas. Faktycznie, wyciągnąłem daleko idące wnioski, bazując na raczej mało pewnych danych, mogąc tym samym zniechęcić niektórych graczy do zabawy. W zasadzie tekst mógł przynieść więcej szkody, niż pożytku. Nie zmieniłbym zdania w tym temacie, gdyby nie fakt, że twórcy Atlas poinformowali o nowościach, co samo w sobie jest dowodem, że gra nie umarła!

Omawiana produkcja jeszcze w lipcu otrzyma nową mapę świata. Deweloperzy informują, że jej przeprojektowanie pozwoli na zwiększenie intensywności zabawy, zwłaszcza graczom na wyższym poziomie. Równocześnie, niskopoziomowi piraci będą mieli nieco łatwiej, co zwiększyć ma przyjemność z początkowego etapu rozgrywki. Konkretnej daty nie podano, ale wiemy, że nowość ta trafi do Atlas w pierwszej połowie lipca.

Poza nową mapą świata, Atlas otrzyma pewną zmianę, jeśli chodzi o serwery PvE. Czeka je spora zmiana, bowiem na ten moment twórcy skupiają się na aspektach PvP. Jeszcze nie podano, co się z PvE stanie, ale gracze mają wyczekiwać sporych zmian. W planach są Trade Winds, Farms, Warehouses i więcej!

Zobacz także

11 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz