Przeszedł World of Warcraft Classic w trybie Hardcore

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
5 9575
Przeszedł World of Warcraft Classic w trybie Hardcore

Ale przecież WoW Classic nie ma trybu Hardcore?

No nie ma. Oficjalnie nie ma. Istnieją jednak pewne strony czy grupy osób (np. TUTAJ), którym znudziło się przemierzanie świata Azeroth w normalny sposób. Tacy gracze szukają nowych wyzwań z grania w World of Warcraft Classic.

Jednym z nich jest “Kargoz” – popularny streamer i YouTuber World of Warcraft, który wczorajszym wieczorem zakończył właśnie swój “hardkorowy” marsz w WoW-ie.

Zasady takiej zabawy są proste: trzeba zdobyć 60 level (maksymalny poziom doświadczenia) bez chociażby jednej śmierci – inaczej postać jest kasowana i musimy rozpoczynać od nowa.

W Classic Hardcore nie można także korzystać z Auction House, handlować czy wchodzić w interakcję z graczami w otwartym świecie. Gramy solo, korzystając jedynie z przedmiotów, które wypadną z mobków lub które własnoręcznie wycraftujemy.

Wszystko trzeba oczywiście nagrywać, inaczej mogłoby dojść do próby "nagięcia" regulaminu. 

To nie jest takie proste jak się wydaje. Niewielu śmiałkom udaje się spełnić warunki.

Tym większe gratulacje dla “Kargoza”, którego osiągnięcie obiło się szerokim echem. Jego wyczyn został nawet specjalnie uczczony przez znajomych, ale także randomów z serwera. Dziesiątki osób przygotowało dla niego coś takiego:

UPDATE: cała hardkorowa przygoda zajęła naszemu bohaterowi prawie 10 dni gry (240 godzin).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube