Przez błąd w Fall Guys gracze nieświadomie kupowali przedmioty kosmetyczne

Dodany przez PefriX około rok temu
2 2233
Przez błąd w Fall Guys gracze nieświadomie kupowali przedmioty kosmetyczne

W Fall Guys miała miejsce nader nietypowa sytuacja. Wyobraźcie sobie błąd sprawiający, że nieświadomie kupujecie przedmioty kosmetyczne, które wcześniej oglądaliście. Coś takiego miało miejsce we wspomnianej grze. Nie miało znaczenia, czy chcieliście faktycznie kupić skórkę w Fall Guys, czy po prostu spojrzeliście na nią – tytuł ten uznał, że potrzebujecie tego skina do szczęścia, więc nabył go za Was. Oczywiście za Wasze pieniądze. Nie dziękujcie!

Początkowo Mediatonic informowało, że nie ma takiego błędu i to zwyczajnie niemożliwe, a gracze chcą po prostu coś od nich wyłudzić. Firma jednak przyznała, że coś takiego miało miejsce w Fall Guys i problem został naprawiony. Co z poszkodowanymi graczami? Dostaną zwrot pieniędzy, jeśli chcą oddać nabytą nieświadomie skórkę. 

Deweloper będzie respektował wszelkie refundy, które dotyczą zakupów mających miejsce po 21 czerwca. Jeśli więc macie w swojej kolekcji coś, czego nie chcieliście posiadać, możecie ubiegać się o zwrot. Firma przeprosiła również za zachowanie swojej obsługi klienta i rozdała całej społeczności darmowy przedmiot kosmetyczny.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube