Przez Tibię znowu przeszedł Marsz Niepodległości

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
13 46929
Przez Tibię znowu przeszedł Marsz Niepodległości

Jako że w tym roku świętowanie Dnia Niepodległości jest znacznie utrudnione (wiadomo z jakiego powodu), wiele osób wybiera wirtualne obchody zamiast tych rzeczywistych.

Tak jak Tibijczycy, którzy zorganizowali (kolejny) Marsz Niepodległości.

Na serwerze “Antica” (najstarszy świat Tibii) zebrały się setki Polaków, którzy punktualnie o godzinie 17:00 wyruszyli w biało-czerwonym pochodzie pomiędzy Thais (stolicą gry) a Venore (miasto na wschodzie kontynentu).

Myślicie, że Marsz Niepodległości przebiegł spokojnie? No to chyba nie znacie naszych rodaków. Mniej więcej w tym samym czasie z Thais wyruszył Marsz LGBT, co doprowadziło do paru spięć, a co za tym idzie, ofiar po drodze.

Zaobserwowano także wiele niepoprawnie politycznych haseł… lub po prostu wulgarnych uderzających w LGBT oraz lewicę. Tibijczycy nie mieli jednak litości dla nikogo. Nawet dla partii rządzącej i Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

Co chwilę na czacie gry widzieliśmy obelgi w stronę PiS. Trudno się jednak dziwić. Polscy gracze Tibii to już nie dzieciaki. Wielu z nich to osoby dorosłe, mające już pracę, dzieci czy własny dom. Widzą, co się dzieje w Polsce i w taki czy inny sposób reagują na sytuację. A że mogą to zrobić w Tibii – na zdrowie.

Poniżej znajdziecie galerię screenshotów z tego wydarzenia. Specjalnie wróciłem do Tibii i zrobiłem tyle zdjęć, ile się dało.

Niech żyje Polska!

(uwaga na wulgaryzmy)


Kilkanaście minut przed startem:

Start:


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube