Przygotujcie się na dużo piasku, bowiem Imperia Wyniesionych pojawiły się w Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
2 2579
Przygotujcie się na dużo piasku, bowiem Imperia Wyniesionych pojawiły się w Legends of Runeterra

Wczoraj (3 marca) w Legends of Runeterra ukazały się Imperia Wyniesionych, a wraz z nimi Przepustka wydarzenia, która zaprowadzi was wprost do bijącej żarem Shurimy.

W dodatku Imperia Wyniesionych wprowadzony zostaje nowy region – Shurimę – oraz 110 kart kolekcjonerskich ze wszystkich regionów (w tym z Shurimy), 9 bohaterów, a także nowe słowa klucze (Odliczanie, Spojrzenie w Przyszłość oraz Reputacja) i mechaniki, dzięki którym będziecie mogli całkowicie zmienić swoje przeznaczenie. A przynajmniej wygrać mecz.

Dodano również nowe wyzwania i zadania mające na celu zaprezentowanie wam nowych słów kluczy, archetypów i bohaterów, którzy pojawią się w Imperiach Wyniesionych. Do puli talii wykorzystywanych przez przeciwnika w pojedynkach przeciwko SI dodano talie zawierające karty z Shurimy oraz inne karty wprowadzone w tym dodatku.

Pojawiło się również nowe labolatorium, Wspólny Front PvP. Tak samo jak we Wspólnym Froncie PvE, na początku gry każdy z graczy wybiera bohatera, od którego uzależniona jest wykorzystywana przez niego talia. Oboje graczy dzieli jednak planszę i jednostki, więc muszą współpracować ze sobą, aby zwyciężyć.

W Imperiach Wyniesionych dodano też pięć nowych archetypów do puli Ekspedycji, a wraz z nimi nowych bohaterów oraz strategie wyróżnione w tym dodatku. Zaktualizowano również ścieżki regionu.

Do godziny 20:00 CEST w dniu 31 marca, zyskujcie Słoneczne Dyski, aby osiągać kolejne poziomy Przepustki wydarzenia, zgarniając inspirowane Shurimą zdobycze: opiekunów, emotki, rewersy, style pryzmatyczne i nie tylko.

Słoneczne Dyski zdobywa się na dwa sposoby: dzięki zwycięstwom i zadaniom. Za pierwsze zwycięstwo dnia otrzymacie 2 Słoneczne Dyski. Zostaną one przyznane tylko za pokonanie innych graczy, wykluczając znajomych (lub SI). Wyzwania znajomych oraz wygrane z SI wciąż będą uwzględniane w każdym zadaniu, ale wyzwania znajomych w Laboratorium już nie.

Każde zadanie będzie dla was nową wędrówką pośród nowości w Imperiach Wyniesionych, a kończąc jedno zadanie, uzyskacie dostęp do kolejnego w serii. Wykonajcie wszystkie z nich, aby zdobyć Słoneczne Dyski w liczbie godnej samego imperatora!

Przepustkę wydarzenia premium można kupić w sklepie za 975 Monet. Zakup Przepustki wydarzenia natychmiastowo odblokuje poszukującego skarbów opiekuna Fena i zapewni dostęp do nagród premium. Jeśli zaopatrzycie się w Przepustkę wydarzenia premium w ciągu pierwszych dwóch tygodni wydarzenia, będziecie mogli podjąć się zadania Shurimańska Ekspedycja, w którym nagrodą jest 10 Słonecznych Dysków oraz zestaw kart pryzmatycznych Inspirującej Marszałek.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube