Przyjazna gra MMO, Sky: Children of the Light, ruszy za darmo już niedługo!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
2 1297
Przyjazna gra MMO, Sky: Children of the Light, ruszy za darmo już niedługo!

Sky: Children of the Light to spokojna gra MMO, stworzona tak, aby pomóc graczom łączyć się ze sobą. Jako Dziecko Światła z magiczną peleryną ruszacie w szeroki świat, aby znaleźć innych, takich jak Wy. Brzmi nieco w stylu Journey? Nic dziwnego, bo to ci sami twórcy!

Studio thatgamecompany planuje wypuścić swoje darmowe dzieło w wersji na PC już niedługo. Użytkownicy Steam uzyskają dostęp do Sky: Children of the Light dokładnie 10 kwietnia 2024 roku w ramach Early Accessu.

„Lecąc nad różnymi królestwami, zatrzymajcie się co jakiś czas, by podziwiać wspaniałość otaczających Was pustkowi. Wypatrujcie duchów swoich przodków! Niektóre z nich tu utknęły i potrzebują Waszej pomocy. Macie moc, aby je oswobodzić i odesłać do ich rodzimych konstelacji. Koniecznie wypatrujcie też innych Dzieci Sky! Niektóre z nich są tu nowe, zupełnie jak Wy, lecz wiele z nich przebywa tutaj od dłuższego czasu i uwielbia pomagać nowo przybyłym.”

Do dyspozycji otrzymamy siedem baśniowych krain i praktyczny brak przemocy. Sky: Children of the Light to narracyjna gra MMO, nastawiona na współpracę oraz odkrywanie tajemnic. Gra była do tej pory dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android oraz na konsolach Nintendo Switch i PS4. 10 kwietnia spróbuje swoich sił na PC.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube