Przyjazna gra MOBA, nastawiona na PvE i co-opa, ciągle powstaje

Hae

Guru pisał Wam już o Project Haven w tym miejscu. Twórcy Minion Masters dostali 25 mln złotych na stworzenie "przyjaznego" MMO! Firma BetaDwarf rozpoczęła prace nad nową grą, która będzie darmowym MMO z elementami MOBA. 

Teraz dowiadujemy się, że Project Haven właściwie skupi się na byciu grą MOBA, a nie jedynie zapożyczy rozwiązania z tego gatunku. Deweloperzy informują, że chcą stworzyć grę o zawieraniu przyjaźni i ten element będzie częścią gameplayu. Nawet mają dla całości nazwę – friendshipping.

Sam Project Haven określany jest, jako kooperacyjna gra MOBA, nastawiona na PvE, bez PvP, gdzie jako grupa bohaterów musicie uratować świat przed okrutnym losem oraz problemami z czasem. W swoich założeniach, omawiana produkcja ma być „nieskończenie regrywalna”, zaoferować masę systemów, w ramach których będziemy podejmowali sporo decyzji.

Project Haven nastawiony będzie na co-opa, zaoferuje system gildii, a nawet mechaniki tworzenia takiej zbieraniny ludzi, a nawet matchmaking który dobierze członków drużyny względem tego, z kim chętniej i częściej gramy. I nic więcej nie wiemy, ale całość brzmi dziwnie. Nie wyobrażam sobie, jak Project Haven miałoby działać, ale cóż – jestem ciekaw co im z tego wyjdzie!

Zobacz także

4 komentarzy