PUBG: New State to nowy battle royale, ale…mobilny! Next-gen?!

Nie mnie oceniać decyzje deweloperskie ekipy PUBG Corp., ale przyznaję, że jestem pod wrażeniem. Playerunknown's Battlegrounds ma już tyle wersji, że zaczynam się gubić. Konsole mają swojego PUBG, PC mają dwie wersje PUBG, jedną płatną, drugą darmową o nazwie Lite. Jak z mobilkami? Na nich rządzi PUBG Mobile, ale już niedługo. Na horyzoncie widać już bowiem PUBG: New State!

PUBG: New State ma być próbą zmiany gatunku battle royale w coś nowego. Deweloperzy określają swój pomysł, jako ewolucję. Ulepszono system kontroli postaci i strzelania, zmodyfikowano szatę graficzną, aby wycisnęła co się da z nowych smartfonów. Dodano zestaw do modyfikowania broni, który pozwoli wpływać nie tylko na wygląd, ale również statystyki broni palnej.

Pojawił się również wybór trybu strzelania, wyrzutnia granatów, tarcza balistyczna, czy drony. Och, można również dokonywać „combat rollu”! Jak zatem widzicie, same nowości tak rewolucyjne, że trzeba było wydać specjalnie do tego nową wersję PUBG.

PUBG: New State zmienia jednak również miejsce oraz czas akcji! Tym razem przenosimy się w niedaleką przyszłość, bowiem do roku 2051. Przyjdzie nam walczyć na wyspie TROI. Deweloperzy już zapowiedzieli, że mapa zaoferuje obiekty z którymi będziemy mogli wejść w interakcje, aby zyskać przewagę.

Nowy, mobilny PUBG zadebiutuje jeszcze w tym roku w modelu Free-to-Play. Zainteresowani mogą już się zapisywać do zabawy tutaj.

Zobacz także

13 komentarzy