Quinfall startuje z betą. Jeden z najciekawszych MMORPG w tym roku!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
27 8567
Quinfall startuje z betą. Jeden z najciekawszych MMORPG w tym roku!

Jeszcze dzisiaj (The) Quinfall startuje z pierwszymi, prawdziwymi, zamkniętymi testami.

Każda osoba, która otrzymała beta kluczyk (poprzez oficjalną stronę lub media społecznościowe), będzie mogła – dosłownie za kilka godzin – wkroczyć na serwery i sprawdzić, dlaczego (The) Quinfall jest jednym z najciekawszych MMORPG-ów w 2024 roku.

https://store.steampowered.com/app/2294660/The_Quinfall/

https://www.quinfall.com/

(The) Quinfall chwali się ogromnym otwartym światem o powierzchni 2016 km2, uniwersum low-fantasy inspirowane Średniowieczem, walką non-target oraz rozbudowanym kreatorem postaci, która ma pobić samego Black Desert Online.

Mamy też dynamiczny system pogody, cykl dnia i nocy, podział na cztery pory roku, bitwy statków, oblężenia zamków, system handlu z karawanami oraz dojrzałą fabułę.

To, co budzi wątpliwości, to wiarygodność (The) Quinfall (szczególnie po ostatnich wydarzeniach z The Day Before). Już nawet nie mówimy o samych pieniądzach, ale tym, że za (The) Quinfall stoi niszowa i nikomu nieznana firma Vawraek Technology Inc..

Oczywiście nikogo nie wykluczamy, ale sami dobrze wiecie, że gry MMORPG wymagają dużych pieniędzy, dużych zespołów i dużych nakładów na kampanię marketingową.


27 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube