Ragnarok Origin startuje o 5:00 rano. Gra, na którą czeka 10 milionów osób

Dodany przez guru ponad rok temu
40 10106
Ragnarok Origin startuje o 5:00 rano. Gra, na którą czeka 10 milionów osób

No i się doczekaliście. Jeśli nie nastąpi żadne nieprzewidziane okoliczności, to około 5:00 rano czasu polskiego wystartuje Ragnarok Origin Global.

Globalna wersja gry MMORPG, która osiągnęła w Azji gigantyczny sukces i która ma szansę powtórzyć to także w naszej części świata. Tym bardziej że liczba wstępnych rejestracji przekroczyła dziś rano… 10 milionów. Mówimy więc o prawdopodobnej liczbie graczy, którzy zaleją Ragnarok Origin w najbliższych dniach lub tygodniach.

Ragnarok Origin to przede wszystkim mobilny tytuł, ale istnieje także cross-platformowa wersja PC (z lepszym obrazem i płynniejszą rozgrywką niż w przypadku mobilki).

https://roglobal.com/

Skąd takie wielkie zainteresowanie Ragnarok Origin? Wyobraźcie sobie legendarnego Ragnarok Online, ale z ładniejszą grafiką, bardziej dynamiczną walką, który został jeszcze wzbogacony o mnóstwo nowych aktywności i funkcji znanych z nowoczesnych tytułów MMORPG.

Dzięki temu dostajemy grę ze “starą duszą”, ale nową rozgrywką przystosowaną pod dzisiejsze czasy i dzisiejszą generację graczy (niestety ma to również złe strony: chodzi o Gachę i częściowy Auto-Combat + Auto-Path).

W Ragnarok Origin mamy do wyboru 6 bazowych klas, które – tak jak w RO – dzielą się potem na kolejne Joby:

  • Swordsman (Knight, Lord Knight)
  • Archer (Hunter, Sniper)
  • Merchant (Blacksmith, Mastersmith)
  • Acolyte (Priest, High Priest)
  • Thief (Assassin, Assassin Cross)
  • Mage (Wizard, High Wizard)

No to widzimy się na serwerach (ma ich być ponad 100+ na premierę).


40 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube