Raidy rodem z MMO w Fortnite? Póki co tylko dzięki graczom!

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
4 1390
Raidy rodem z MMO w Fortnite? Póki co tylko dzięki graczom!

Fortnite jakie jest, każdy widzi. Niemniej chyba nikt nie odmówi temu tytułowi pewnego wpływu na rynek/społeczność graczy. Ta zresztą aktywnie korzysta z Trybu Kreatywnego, pozwalającego na tworzenie własnych map. I jest jedna osoba, Creator Sigirs, która ubzdurała sobie zrobić raid rodem z MMO w Fortnite. Bo czemu by nie?

W Trybie Kreatywnym możecie znaleźć mapę DoomsDay (kod 8699-5345-4889), w ramach której musicie zmierzyć się z bossem A-283 The God of Exiles. Przed wyruszeniem w drogę musicie najpierw zebrać drużynę. Ta składa się z sześciu osób, które w specjalnym pomieszczeniu wybierają jedną z trzech klas postaci: Assault, Support lub Vanguard. Następnie czeka Was starcie z wielkim przeciwnikiem, mającym własne mechaniki. Nie jest to zwykła gąbka na pociski. Trzeba uważnie obserwować przestrzeń, ale bez obaw, ataki są „telegrafowane”.

Samo starcie może wyglądać podobnie do tego, co znacie z Final Fantasy XIV oraz Destiny 2. Twórca wyzwania dużo grał w oba tytuły i zawsze fascynowały go tamtejsze raidy. Chciał więc przenieść taką atrakcję PvE do Fortnite. Nie spodziewał się jednak takiego zainteresowania. Teraz zapowiada, że w przyszłości pojawi się nowa bitwa tego typu. Ciekawe, czy Epic Games coś w tym temacie mocniej podziała.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube