Rainbow Six Siege trafi na urządzenia mobilne i będzie darmowe

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
6 1563
Rainbow Six Siege trafi na urządzenia mobilne i będzie darmowe

Wygląda na to, że twórcy każdej popularnej strzelanki chcą wersje mobilne swoich gierek, mamy Battlefield, Call of Duty, Apex Legends itd. Teraz do tego grona dołączy Rainbow Six.

Rainbow Six Mobile to będzie port znanego i lubianego Rainbow Six Siege na urządzenia mobile Android i iOS. Rozgrywka nie będzie się za bardzo różniła. Wiadomo, sterowanie musi być dostosowane i grafice się trochę oberwie, natomiast schemat będzie taki sam. Dwie drużyny po 5 graczy, którzy stają naprzeciwko siebie w obronie lub ataku i obie grupy muszą wykonać zadanie, lub unicestwić przeciwny zespół. Jedynie co można zauważyć to zmienione modele operatorów, ale umiejętności pozostaną takie same. Twórcy dodają, że w grze może pojawić się ekskluzywna zawartość, lecz nic na ten moment nie wiadomo.

Nie wiadomo kiedy R6 Mobile się ukaże, data premiery jest nieznana. Zainteresowani mogą się zarejestrować i ewentualnie uzyskać dostęp do wcześniej wersji i możliwość wypróbowania gry przed premierą. No i oczywiście Rainbow Six Mobile będzie dostępny za darmo. Wbijajcie tutaj.

Opublikowano zwiastun, który wrzucę wam poniżej.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube