Rapera The Kid Laroi usłyszycie w Fortnite

Dodany przez PefriX około rok temu
12 1337
Rapera The Kid Laroi usłyszycie w Fortnite

Australijski raper, piosenkarz i autor tekstów The Kid LAROI stał się siłą, z którą liczy się świat (tak widnieje w informacji prasowej) — a już teraz jego ulubione przez fanów i zupełnie nowe utwory zabrzmią w Fortnite. Wskakujcie na wyspę The Kid LAROI – Dzikie Sny od godz. 0:01 28 stycznia 2023 i wyruszcie we wciągającą dźwiękową przygodę, obrazującą podróż LAROI od skromnych początków po światową supergwiazdę, wypełniającą stadiony.

Na wyspie pojawi się nowa muzyka LAROI, w tym jego nadchodzący utwór „Love Again”, debiutujący w piątek 27 stycznia. Ponadto zarówno na tej wyspie, jak i na wyspie Afterek zostaną odtworzone trzy niewydane dotąd utwory. 

Jeszcze przed startem The Kid LAROI – Dzikie Sny w sklepie 26 stycznia pojawią się stroje The Kid LAROI i Łotr LAROI. Gracze mogą wykonywać zadania The Kid LAROI – Dzikie Sny, aby zdobyć PD i specjalne przedmioty LAROI, w tym muzykę z lobby Love Again i Thousand Miles, ekran wczytywania LAROI i Łotr oraz graffiti LAROI tu był i Znak LAROI.

Ktoś z Was zna w ogóle tego muzyka? Skoro to „siła, z którą liczy się świat” to muszę wykazać się ogromną ignorancją, bo pierwszy raz o nim słyszę.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube