Ravendawn – otwarto nowy serwer, który wreszcie zmniejszył kolejki

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
13 6036
Ravendawn – otwarto nowy serwer, który wreszcie zmniejszył kolejki

Zacznijmy od najważniejszej informacji, czyli otwarciu nowego świata gry, który okazał się zbawieniem w obecnej sytuacji i który rozładował ogromne napięcie w grze.

Świat nazywa się “Serafine” i został otwarty wczoraj (późnym) wieczorem czasu polskiego.

(równocześnie nastąpiła zmiana nazwy oryginalnego serwera z “Main” na “Angerhorn”)

Właśnie dzięki “Serafine” kolejki w grze uległy znacznej redukcji i przynajmniej do godziny 14:50 dzisiaj – stan z czasu pisania tego newsa – nie ma większych problemów z dostaniem się do Ravendawn. Zobaczymy, jak będzie wieczorem…

Producenci Ravendawn nadal są jednak – cytat – “przytłoczeni” popularnością swojej gry, szczególnie że – w porównaniu do takiego Throne and Liberty czy New World – jest to nadal bardzo skromny projekt, pozbawiony wielkiego budżetu i ogromnego studia. 

Deweloperzy będą jednak robić wszystko, aby najpierw poprawić jakość techniczną, a potem rozbudowywać Ravendawn zgodnie z planem oraz opinią społeczności.

Reakcja na premierę Ravendawn była po prostu przytłaczająca! W ciągu ostatnich 24 godzin otrzymaliśmy niesamowitą liczbę nowych graczy. Nie wspominając o tym, że prawie 300 000 unikalnych widzów obejrzało Ravendawn na Twitchu w ciągu ostatnich 24 godzin.

W Ravendawn zagracie TUTAJ.

 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube