Ravendawn przedstawia plan rozwoju gry: Wojny Gildii, Alchemia, Zielarstwo itd.

Dodany przez guru 3 miesiące temu
17 4465
Ravendawn przedstawia plan rozwoju gry: Wojny Gildii, Alchemia, Zielarstwo itd.

Od premiery Ravendawn minął zaledwie tydzień, a twórcy gry opublikowali już Mapę Drogową (Roadmap) dla swojego bijącego rekordy popularności MMORPG.

Oto, co dostaniemy w najbliższej przyszłości w Ravendawn.

Mowa o nowej mapie, dodatkowych opcjach customizacji, Legacy Skills, Wojny Gildii, Forty Gildii, Twierdze Gildii, Zielarstwo, Alchemię, tabele rankingowe oraz Areny.

Na grafice nie podano żadnych konkretnych dat, ale to celowa zagrywka producentów, którzy nie chcą niczego “przesadnie obiecywać”. 

Rozumiemy, że wielu graczy uwielbia umieszczać daty na mapach drogowych. Jednakże widzieliśmy, że jest to często wykorzystywane w branży MMORPG do przesadnego obiecywania i niedotrzymywania terminów w celu wywołania szumu, a następnie w dalszym ciągu tracić zaufanie społeczności w wyniku niedotrzymania terminów. Nasz zespół woli niedostatecznie obiecać i przesadzić. 

W związku z tym nie podajemy konkretnych dat, dopóki nowa funkcja, system lub zawartość nie przejdzie pełnego procesu kontroli jakości, więc nie obiecujemy dat (w celu wywołania szumu) tylko po to, aby je przegapić. Kiedy podajemy datę, jest to data, do której dołożymy wszelkich starań, aby się zobowiązać.

Zagracie TUTAJ.

 


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube