Ravendawn startuje o godzinie 18:00. Gra MMORPG, na którą czekaliśmy bardzo długo!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
40 17303
Ravendawn startuje o godzinie 18:00. Gra MMORPG, na którą czekaliśmy bardzo długo!

Naprawdę bardzo długo. Pierwsze wzmianki o Ravendawn (Online) pojawiły się ponad trzy lata temu. Gra miała najpierw wystartować pod koniec 2021 roku, potem w 2022 roku, potem wydawało się, że “klepnięty” jest już termin w 2023 roku, ale ostatecznie Ravendawn debiutuje na rynku dopiero dzisiaj.

Serwery mają się otworzyć o godzinie 18:00 czasu polskiego!

Wbijajcie TUTAJ (Ravendawn to gra Free-To-Play!).

Warto wspomnieć, że jest to pierwsza duża premiera MMORPG w tym roku (i na pewno nie ostatnia). Deweloperzy spodziewają się dziesiątek, może nawet setek tysięcy graczy. 

***

A samego Ravendawn nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać, bo (przez trzy lata) napisaliśmy już o nim chyba wszystko. “Nowa epicka gra MMORPG, skoncentrowana na głębi rozgrywki, społeczności i unikalnym projektowaniu postaci”.

“Epicka gra MMORPG” z budowaniem domków w otwartym świecie, ekonomią opartą na graczach, możliwością pływania po morzach, mega rozbudowanym rzemiosłem, rzemieślniczymi mini-gierkami, kilkunastoma profesjami (Fishing, Cooking, Woodcutting itd.), setkami rodzajów potworków, globalnym systemem handlu, przewożeniem towarów (a'la Silkroad Online) oraz ponad 50 klasami do stworzenia (poprzez mieszanie umiejętności z różnych archetypów – podobne rozwiązanie istnieje w ArcheAge).

Przykład: poprzez połączenie Drzewka Protection, Shadow i Warfare wyjdzie nam klasa Dark Knight.

Patrząc na oprawę graficzną, Ravendawn wygląda trochę jak next-genowa Tibia (Tibia 2.0), ale jeśli chodzi o rozgrywkę, to Ravendawn znacznie bliżej do sandboxów typu Albion Online. W Ravendawn nie ma maksymalnego poziomu, zamiast tego progresja postaci odbywa się na trzech innych poziomach: Dziedzictwa, Archetypu oraz Efektywności.

Miłego grania!


40 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube