Ravendawn z fajnymi nowościami np. Legacy Skills

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
13 2762
Ravendawn z fajnymi nowościami np. Legacy Skills

Gracie jeszcze w Ravendawn? Wy może nie, ale inni tak. Ravendawn nadal jest bardzo popularny i nadal powoduje ścisk na serwerach.

My chcemy jednak napisać o najnowszej Aktualizacji 1.04, która wprowadziła mieszkalnictwo i hodowlę na terenach wspólnotowych; wprowadziła zmniejszenie liczniku czasu blokady ochrony PvP; wprowadziła minimalną reputację, aby móc wchodzić w interakcję z rynkiem; zwiększono też gęstość potworków w wielu strefach oraz wdrożono “zaawansowane mechanizmy wykrywania umożliwiające radzenie sobie z botami”.

Warto też wspomnieć o Legacy Skills – to nowy rodzaj umiejętności, który zostanie odblokowany po osiągnięciu soft-capa w grze, czyli 75 lvl.

Każdy poziom powyżej 75 odblokuje 1 punkt umiejętności Legacy , który można wykorzystać do odblokowania nowej umiejętności Legacy dla wybranego archetypu lub podniesienia poziomu wybranej umiejętności Legacy (do 3).

To wszystko to jednak przedsmak przed wielką Aktualizacją 1.0.5, która doda do gry nowe regiony, wprowadzi nowe punkty handlowe, nowe miejsca do expienia, nowe zadania i tajemnice do odkrycia przez graczy.

Szczegóły TUTAJ.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube