Realm of the Mad God dostał sezony i sezonowe postacie

Dodany przez guru ponad rok temu
1 3060
Realm of the Mad God dostał sezony i sezonowe postacie

No i proszę, kolejny popularny MMORPG doczekał się czegoś, co dotychczas było zarezerwowane dla gier hack’n’slash.

Chodzi o sezony oraz sezonowe postaci, które właśnie zawitały do Realm of the Mad God. Dzięki tej funkcji będziecie mieli namiastkę “świeżej przygody” – prawie jak nowy serwer – z tym wyjątkiem, że po zakończeniu sezonu takie postacie zostaną przekształcone i przetransferowane na zwykłe światy RotMG.

Aby zagrać sezonową postacią, trzeba stworzyć całkowicie nową postać. Takie awatary mają swój unikalny kolor, własny skarbiec, nagrody, wyzwania, skórki i handel ograniczony tylko i wyłącznie do innych sezonowych playerów.

Postacie sezonowe dzielą się swoją Kryptą, Skarbcem Eliksirów i Skrzynią Prezentów; ale są one całkowicie oddzielone od zwykłej wersji postaci. W praktyce oznacza to, że nie można udostępniać przedmiotów między zwykłymi i sezonowymi skarbcami.

Szczegóły TUTAJ.

Realm of the Mad God to rogue-like’owy, zręcznościowy retro MMO z opcją permanentnej śmierci, który ma tysiące oddanych fanów, głównie w Europie Wschodniej oraz USA. Zobaczcie tylko na populację serwerów oraz bardzo pozytywne recenzje na Steamie.

To naprawdę kawał dobrej – i co najważniejsze – unikalnej produkcji Massively Multiplayer Online.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube