Realm Royale Reforged wystartował. To nowa ulepszona wersja gry

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
5 2387
Realm Royale Reforged wystartował. To nowa ulepszona wersja gry

W tym miejscu musimy oddać szacunek Hi-Rez Studios. Każda inna firma – gdyby zobaczyła, że ich gra nie radzi sobie najlepiej – po prostu postawiłaby na niej krzyżyk i niedługo później zamknęła serwery.

Ale nie Hi-Rez, który postanowił zawalczyć o Realm Royale…

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mały wewnętrzny zespół zapalonych deweloperów w Hi-Rez podjął się zadania odświeżenia Realm Royale, przywracając uwielbiane przez wszystkich mechaniki z wcześniejszych etapów gry – jednocześnie wprowadzając nowości i ulepszenia, do których gracze przywykli w dzisiejszych czasach.

I tak właśnie powstał Realm Royale Reforged, który jest odświeżoną wersją oryginału. Do gry powróciły najbardziej lubiane elementy, a część mechanik została zastąpiona innymi.

  • System run został usunięty i zastąpiony pancerzem
  • Bronie i zdolności klasowe są teraz przypisane do klas
  • Zdolności klasowe są teraz podzielone na dwa rodzaje – bojowe i ruchowe.
  • Klasowe skrzynie to nowy rodzaj skrzyń, które można znaleźć w całym królestwie i które zawierają broń, zdolności i pancerze charakterystyczne dla danej klasy.
  • Wprowadziliśmy kilka zmian w sposobie działania stref bezpieczeństwa, aby pomóc przywrócić wszechobecną atmosferę walki, która jest nieodłącznym elementem gatunku Battle Royale.

Realm Royale Reforged już działa. Wbijajcie TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube