Red Dead Online na PC w listopadzie, na Steamie w grudniu

F0cf407e4e647ec3b72008eb2177

Rockstar poinformowało, że w listopadzie założymy kowbojskie czapki oraz wsiądziemy na konia, aby wziąć udział w przygodzie na Dzikim Zachodzie. Wszystko w ramach Red Dead Redemption 2, które oficjalnie zadebiutuje na PC-tach już 5 listopada. Możliwość składania zamówień pre-purchase pojawi się na Rockstar Game Launcher (tak, oni też mają już własnego klienta) 9 października.

A co to oznacza dla nas, fanów gier sieciowych? Wraz z debiutem Red Dead Redemption 2, pojawi się również Red Dead Online na PC, czyli sieciowy moduł gry (coś jak GTA Online, tak w uproszczeniu). Rockstar potwierdza, że blaszakowa wersja dostanie nowe ustawienia oraz ulepszenia graficzne, sporo technicznych poprawek i kilka innych nowości. Red Dead Online na PC zaoferuje wszystkie, dotychczasowe aktualizacje, czyli również podział na role.

I teraz najważniejsza informacja. Red Dead Redemption 2 oraz Red Dead Online pojawi się 5 listopada na PC. Dotyczy to Rockstar Game Launcher, czy Epic Games Store. Na Steamie bowiem, gra zadebiutuje dopiero w grudniu.

Spokojnie, zamówienia pre-orderowe będziecie mogli również składać na Greenman Gaming, Humble Store, Game Stope oraz kilku innych, cyfrowych sklepach, ale dopiero od 23 października. Za wcześniejszy zakup gry dostaniecie bonus w postaci 25 Gold Bars do Red Dead Online. Jeśli kupicie Red Dead Redemption 2 w Rockstar Game Launcher, to zgarniecie za darmo dwa, wybrane „klasyczne” tytuły firmy.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

15 komentarzy