Red Dead Online niedługo wprowadzi nowe role dla graczy

85d3044995affc44c41611322dc6882085f93b6e

Red Dead Online nie jest MMORPG-iem, więc ciężko oczekiwać po sieciowym, Dzikim Zachodzie typowych klas postaci. Zamiast tego Rockstar udostępni role, w które będziemy mogli się wcielać. Wiemy już, że trzy z nich zostaną wprowadzone w zbliżającej się aktualizacji. Kiedy konkretnie? Oczywiście, że „soon”, bo jakżeby inaczej!

Zatem „soon” będziemy mogli pobawić się, jako Bounty Huter, Trader lub/oraz Collector. Pierwsza rola może tropić cel, który ostatecznie zabije lub zwyczajnie złapie. Wszystko zależeć ma od tego, na czym nam właściwie zależy. Czasami gracz w pobliżu może być naszym celem, a już zwłaszcza, gdy za jego głowę wyznaczona została wysoka nagroda. Rozwijanie tej roli pozwoli nam odblokować lepsze lasso, sztuczki związane z zabawą pistoletem, czy lepsze zdolności tropicielskie (np. Eagle-Eye podczas sprintu).

Druga rola, czyli Trader, skupi się na handlu. Grając nim, będzie można założyć biznes we własnym obozie, co ostatecznie zakończy się jego rozbudową. Bazę z czasem wyposażymy w Weapons Locker, czy Stew Pot, ale nawet zaopatrzymy się w towarzysza-strażnika, ostrzegającego przed atakami!

Trzecia rola dedykowana jest osobom, które uwielbiają eksplorację. Poszukamy zagubionej biżuterii, rzadkich grotów strzał, czy innych skarbów. Dzięki temu, z czasem dostaniemy dostęp do fajnych narzędzi, jak Refined Binoculars, Horse Lantern czy nawet Metal Detector (nie, to nie żart). Przydadzą się one, aby zawłaszczyć sobie największe, zaginione łakocie.

Aktualizacja wprowadzić ma również zmiany w sposobie poruszania się postaci oraz systemie walki. Rockstar obiecuje większą responsywność oraz przyjemność z zabawy. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy