Reinhardt w Heroes of the Storm? Nie za szybko, ale za to Blizzard rozwija zespół deweloperski!

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
-2 2636
Reinhardt w Heroes of the Storm? Nie za szybko, ale za to Blizzard rozwija zespół deweloperski!

Nie jest żadną tajemnicą, że Blizzard testuje Reinhardt z Overwatch, aby ten trafił jako grywalna postać do Heroes of the Storm. I faktycznie, bohater ten być może trafi do tej gry MOBA, ale nie stanie się to za szybko. Trafił na ławkę rezerwowych, bowiem dostarczył twórcom spore ilości deweloperskich problemów, związanych z implementacją jego umiejętności w Heroes of the Storm.

Problematyczna okazuje się tarcza, która jakie ataki miała by blokować, ale które przepuszczać? Co z atakami obszarowymi lub wiązkami laserowymi? Wyznaczenie jasnych i klarownych zasad, aby nikogo nie wprowadzać w błąd, to spory kłopot, dlatego Reinhardt na ten moment musi poczekać na swoją kolej. Niemniej jego czas w Heroes of the Storm podobno na pewno nadejdzie!

Z innych informacji, system klanów jest w drodze do HotS-a, ale nie mamy żadnej, konkretnej daty. W planach jest również rozdzielenie MMR na graczy solo oraz drużynowych. Największą niespodzianką jest jednak informacja o poszerzeniu zespołu deweloperskiego. Ekipa od Heroes of the Storm rekrutuje i okazuje się, że Blizzard dał zielone światło na zwiększenie ilości pracowników w tym dziale.

Na koniec zostawiłem sobie ciekawostkę. Okazuje się, że Heroes of the Storm w oryginalnym zamyśle miało mieć możliwość importowania postaci z World of Warcraft do gry. Każdy gracz króla MMORPG miał mieć dostęp do specjalnej opcji, dzięki której jego bohater zostałby przeniesiony do gry MOBA.

Ze względu jednak na balans, pomysł trafił do kosza, chociaż nie zniknął całkowicie – ekipa odpowiedzialna za HotS-a kombinuję z taką funkcją, ale bardziej w formie możliwości stworzenia własnego awatara.  Szkoda, chociaż to zrozumiałe, dlaczego oryginalny pomysł odrzucono. Przyznam jednak szczerze, że brzmi on niezwykle kusząco i na pewno oryginalnie!


-2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube