Return of Reckoning (Warhammer Online) powiększyło się o dwa nowe miasta

Dodany przez guru około rok temu
1 4071
Return of Reckoning (Warhammer Online) powiększyło się o dwa nowe miasta

Jesteśmy wam winni uzupełnienie sobotniego (urodzinowego) newsa o Warhammer Online/Return of Reckoning.

Okazuje się, że do gry– oprócz eventów i boostów - zawitały także dwa nowe miasta: Karaz-A-Karak (dla Krasnoludów) oraz Karak Eight Peaks (dla Greenskins).

Jest to o tyle epokowe osiągnięcie, że ów miasta… nigdy nie zawitały do oficjalnej wersji Warhammer Online, mimo że były planowane (w wersji beta). Tym większe gratulacje dla twórców Return of Reckoning, którzy poświęcili miesiące pracy, aby dokończyć to, co rozpoczęło Mythic Entertainment (ponad dekadę temu) i zaimplementować Karaz-A-Karak oraz Karak Eight Peaks do gry.

Aż trudno uwierzyć, że fanom udało się dokonać tego, co nie udało się wielkiej firmie (i to jeszcze ze wsparciem EA Games). 

Miasta “są przeznaczone jako centra społecznościowe i miejsca na scenę dla konfliktów PvP”. 

Karaz-a-Karak, czyli Wieczny Szczyt, jest siedzibą Wysokiego Króla Thorgrima Powiernika Uraz w starożytnym krasnoludzkim królestwie Karaz Ankor. Potężne miasto krasnoludów położone jest w Górach Krańca Świata na niegdyś prosperującym szlaku handlowym Srebrnego Szlaku. Mówi się, że miasto założyli wielcy krasnoludzcy Przodkowie, a ich duch jest silny w murach potężnej twierdzy.

Karak Eight Peaks było niegdyś kwitnącą krasnoludzką twierdzą, która miała rywalizować z Karaz-a-Karak pod względem wielkości i bogactwa. Jednak Czas Nieszczęścia i następujące po nich Wojny Goblinów znacznie osłabiły miasto, które upadło pod presją hord zielonoskórych. W Wieku Rozrachunku w salach, w których rządzili niegdyś dumni królowie, zaciekły orkowy boss Grumlok, wspomagany przez swojego przebiegłego goblina Gazbaga, zgromadził wiele plemion zielonoskórych w swoim WAAAGH.

Fani Warhammera na pewno będą wdzięczni. Tym bardziej że aktualizacje są tutaj darmowe, a cały Return of Reckoning działa bez Item Shopu i bez mikrotransakcji.

Zagracie TUTAJ.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube