Revelation Online zaprasza na wojnę dwóch frakcji

Bdh1920x1080

23 maja zamiast wylegiwać się na łące i korzystać ze słońca, udamy się na wojnę. Wtedy bowiem Revelation Online otrzyma aktualizację Iceborn. W jej ramach będziemy mogli uczestniczyć w wielkiej batalii pomiędzy dwiema, wrogimi frakcjami. Sami wybieramy sojuszników, a następnie rzucamy się w wir walki na skalę całego regionu.

Kraina Snowpine Reach i jej mieszkańcy są ofiarami konfliktu pomiędzy frakcją Wingarów oraz Ursidsów. Ci pierwsi to „przepiękne, uskrzydlone stworzenia” znające się doskonale na sztuce łucznictwa. Drudzy zaś to przerośnięte misie, lubujące miód oraz ciężką pracę. W efekcie nacja ta dała się zamienić w niewolników.

Na 40 poziomie specjalny quest pozwoli nam wybrać, którą frakcję zechcemy wesprzeć. Po podjęciu decyzji będziemy mogli brać udział w bitwie dwa razy w tygodniu. Tak często bowiem otwierać się będzie portal do battlegroundu.

Zasady gry? Wygrywa ta frakcja, której przedstawiciele zgromadzą  określoną liczbę punktów przed przeciwnikami. Te z kolei otrzymuje się za różne działania:

  • Zdobywanie surowców: 5

  • Zabicie elitarnego stwora: 3

  • Zlikwidowanie potwora: 1

  • Pozbawienie życia gracza: 1

  • Pokonanie bossa: 10

Jak zatem sami widzicie, większość czynności wymaga od nas pewnej brutalności i użycia przemocy. Pierwszy raz pokuszę się na porównanie, ale ta wojna frakcji przypomina mi stary battleground z World of Warcraft – Alterac Valley. Przyznaję zatem, że brzmi to co najmniej ciekawie!

7 komentarzy