Rewolucja w Diablo 3. Nasi Towarzysze staną się sto razy silniejsi

Dodany przez guru około 3 lata temu
10 22734
Rewolucja w Diablo 3. Nasi Towarzysze staną się sto razy silniejsi

Podczas gdy my zajmowaliśmy się Diablo 4, Diablo Immortal oraz Diablo 2 Resurrected, Blizzard potajemnie zapowiedział wielkie zmiany do trzeciej części Diabełka.

Czyżby w ten sposób firma starała się nam wynagrodzić (kolejną) absencję Diablo 3 na BlizzCon?

Chodzi o system Towarzyszy (Followersów), które przejdzie gruntowną przebudowę i który raz na zawsze odmieni rozgrywkę w D3.

Towarzysze to potężni kompani, którzy staną u twego boku w bitwie. Podążą oni z tobą poza granice miasta i będą atakować wszystkie wrogo nastawione istoty, jakie napotkasz. Mogą również wspomóc cię wyjątkowymi zdolnościami, na przykład spowalniać i osłabiać wrogów lub uleczyć twoją postać.

Dotychczas Towarzysze nie pełnili w Diablo 3 jakiejś ważnej roli. Oczywiście, mogliśmy korzystać z ich usług, ale nie zapewniali oni faktycznej przewagi w end-game.

Teraz to się zmieni. Od nowego patcha i nowego sezonu, Towarzysze staną się dwa, trzy, cztery, pięć… sto razy silniejsi.

Naszego Followera będzie mogli ubrać nie w sześć (jak było dotychczas), ale czternaście przedmiotów. Towarzysz stanie się pewnego rodzaju “drugim” graczem z pełnym możliwym wyposażeniem.

Ale to nie wszystko. Również umiejętności naszych Towarzyszy (czyli Templariusza, Zaklinaczki oraz Szelmy) przejdą wewnętrzny rework. Niektóre skille otrzymają ogromnego boosta, inne zostaną przebudowane od zera, a jeszcze inne permanentnie znikną z gry.

Przykład? Erozja.

  • "Tworzy jezioro energii, które zadaje obrażenia od mocy tajemnej równe 330% obrażeń od broni przez 5 sek. Wrogowie pod wpływem zaklęcia będą otrzymywać o 3% 10% więcej obrażeń."

A tu przykład nowej umiejętności Zaklinaczki: Prophetic Harmony.

  • "Redukuje cooldown twoich umiejętności od 5% do 10%."

To nie koniec “prezentów”. Dzięki nowej mechanice, Emanate, będziemy mogli zgarnąć efekty legendarek i setów przedmiotów z przedmiotów, które są na wyposażeniu Towarzyszy. Czyli nie tylko Towarzysze staną się potężniejsi, ale my sami również.

Szykuje się Sezon wręcz stworzony dla solowych graczy…

Szczegóły TUTAJ.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube