RF Online EU troszeczkę zajeżdża P2W

Rf online wallpaper 4

Wszystko przez konto Premium, które wystartowało kilka dni po debiucie RF Online EU. 

Każdy gracz, który wyposaży się w taką subskrypcję (6 euro na miesiąc), może liczyć na masę różnych bonusów. W tym również podwójny bonus do punktów doświadczenia, co w przypadku RF Online rzeczywiście może znacznie pomóc. Europejska wersja, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, wystartowała z exp ratem 0,5x. Teraz już wiemy dlaczego…

Darmowi użytkownicy będą się męczyć z grindem, podczas gdy osoby z kontem Premium będą expić dwa razy szybciej i zarabiać dwa razy więcej (boost obejmuje również drop i złoto). 

Pozostałe funkcje konta Premium też wyglądają bardzo dziwnie, żeby nie powiedzieć kontrowersyjnie (jet pack, akcesoria, dual window game itd.). 

- dual window game
- 1 of 5 charms to choose (restoration, holiness, speeding, silencer, agressor)
- premium jet pack
- wind elven blade
- on the 30+ lvl gives 1 of 3 accessories (attack, defence, damage avoidance)

To wszystko powoduje, że abonenci europejskiego RF Online zyskają ogromną przewagę nad resztą osób. Niestety… Musicie się z tym pogodzić, albo w ogóle odpuścić sobie granie. 4Game zdecydowało, że w taki sposób będzie zarabiać pieniądze na utrzymanie serwerów. Ich prawo.

Europejska wersja RF Online działa od ubiegłej środy. Zapraszamy TUTAJ

UPDATE: "5 days of Premium Service for all who had already made the RF Online characters!". Każda nowa osoba w RF Online EU otrzyma pięć dni konta premium za friko!

Zobacz także

6 komentarzy