Riot uspokaja – nowe galaktyki w Teamfight Tactics będą co patch

Ask riot tft banner

Riot Games zapewnia, że gracze Teamfight Tactics nie mają się co martwić o wprowadzanie nowych galaktyk do gry. Deweloperzy podkreślają, że nie chcą nikogo nimi obładować oraz starają się, aby przy każdej nowości był czas na przyzwyczajenie się do niej. Z tego powodu co aktualizację Teamfight Tactics otrzyma około dwóch, nowych galaktyk.

W tym tygodniu padło na „Sektor wymiany” oraz „Superzagęszczoną”. Pierwsza opcja daje wszystkim graczom jedno darmowe losowanie w każdej rundzie, a Superzagęszczona darmową Siłę Natury po osiągnięciu 5 poziomu.

Wiemy również, że w następnym patchu Riot doda galaktykę „Skarbiec gorączki złota”, w której każda jednostka NPC upuszcza kulę z łupami. Szansa na trafienie do galaktyki „Skarbiec gorączki złota” będzie znacznie mniejsza, niż na znalezienie się w jednej z pozostałych galaktyk. Twórcy eksperymentują też z galaktyką, która dodawałaby dwugwiazdkowych bohaterów do karuzeli. Obie te galaktyki możecie wypróbować obecnie na serwerze testowym.

Na ten moment Riot zadowolone jest z samego systemu. Galaktyki podobno dobrze wystartowały i wprowadziły całą masę nowych sposobów gry, dzięki którym pojawia się wiele możliwości kreatywnej gry i ekscytujących momentów. Twórcy dopuszczają również możliwość usunięcia galaktyk, które nie wnoszą żadnych nowych ani interesujących strategii do gry.

Zobacz także

0 komentarzy