Rise Online będzie Free2Play i wyjdzie jeszcze w tym roku!

Riseee

Rise Online (World) uruchomiło pełnoprawną stronę, na której – oprócz całej masy screenshotów z gry – znajdziemy także przydatne informacje odnośnie premiery czy modelu biznesowego.

https://www.riseonlineworld.com/faq


1. Rise Online – tak jak było powiedziane wcześniej – będzie działał w modelu Free2Play. Oczywiście pojawi się Item Shop, ale ma on zawierać jedynie “sprawiedliwe” przedmioty niewpływające na rozgrywkę.

2. Gra wystartuje w języku angielskim, bo producenci chcą dotrzeć do globalnej społeczności. Potem pojawi się język turecki (Turcja to kolebka Knight Online), a następnie inne języki.

3. Plany są takie, aby wydać Rise Online jeszcze w tym roku. Alfa Testy, które ruszyły 30 sierpnia, mają potrwać maksymalnie dwa miesiące. Potem szybka beta… i Rise Online powinien być gotowy do startu.

4. Na razie nie ma planów ekspansji Rise Online na Steama czy Epic Games Store. To może się jednak zmienić w przyszłości. 

5. Walka z oszustami ma być bezlitosna. Nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla osób, które łamią regulamin lub korzystają z nielegalnego oprogramowania.


Rise Online to nieoficjalny sequel Knight Online – legendarnej gry MMORPG z 2004 roku, która do dziś dzień cieszy się ogromną popularnością. Głównie ze wspomnianej już Turcji (80% aktywnych graczy pochodzi właśnie z tego kraju), ale znajdziemy tam także graczy z innych państw. Z Polski również – sam wiem o przynajmniej pięciu rodzimych (aktywnych) gildiach.

Czekamy.

Zobacz także

3 komentarzy