Robotyczni wrogowie trafili do HAWKED razem z trybem rankingowym i kartami klas

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
3 692
Robotyczni wrogowie trafili do HAWKED razem z trybem rankingowym i kartami klas

HAWKED otrzymało kolejny sezon o nazwie „Wydanie 2: Mroczne Nadejście”. Aktualizacja zawitała na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC. Po raz pierwszy gracze na Xbox One i Epic Games Launcher również mogą dołączyć do przygody.

W "Wydaniu 2: Mroczne Przybycie" gracze zostają wrzuceni w sam środek burzliwego konfliktu, gdy przybycie VEKTR wywołuje fale uderzeniowe w świecie HAWKED. Cybernetycznie ulepszeni wojownicy i zaawansowane drony przejęły kontrolę nad X-Isle, zakładając placówki i fortece na całym jej wybrzeżu. W centrum ich podboju znajduje się wykopalisko największego skarbca, jaki kiedykolwiek odkryto na wyspie, podobno zawierającego legendarne Serce Wyspy — źródło niezrównanej mocy.

Co wprowadza nowy sezon?

  • Tryb rankingowy — możecie łączyć się w drużyny, podnosić poziom swojej rangi i dywizji w trybie rankingowym poprzez wydobywanie skarbów oraz eliminowanie rywali, a im wyżej się wespniecie, tym lepsze nagrody otrzymacie.
  • Karty klas — każda karta klasy odblokowuje unikalne wzmocnienia i bonusy, które wzmacniają określone style gry lub pomagają graczom znaleźć nowe sposoby zdobywania łupów i walki. Aby odblokować kartę klasy, musicie posiadać odpowiednie artefakty i sprzęt reprezentowany przez tę kartę, aby ją aktywować.
  • Przepustka Renegata — dostępne są ekskluzywne stroje, awatary, wzory broni i nie tylko, w tym wystarczająca ilość waluty GE-0 Cash, aby kupić przepustkę Renegata w następnym wydaniu.

Więcej szczegółów na temat HAWKED znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube