Rocket League jeszcze w tym miesiącu za darmo! Zgarnijcie kupon na 10 dolarów!

Rocket league f2p

O tym, że Rocket League przechodzi na Free-to-Play raczej już wszyscy słyszeliście. Wiecie pewnie również, że ta darmowość w niektórych miejscach będzie „pełna” – wiemy już, że gra nie będzie wymagała subskrypcji PS Plus albo Nintendo Switch Online, aby móc w nią grać. Niemniej nie dotyczy to konsoli Microsoftu, gdzie trzeba będzie opłacać Xbox Live Gold.

Rocket League znika również ze Steama. Jeśli posiadacie grę na platformie Valve to spokojnie, zachowacie ją, będziecie mogli wciąż grać i nie musicie niczego przenosić. Do tego ta wersja będzie w pełni wspierana, więc nie poczujecie się gorsi. Rocket League nadal zresztą można kupić na Steamie (otrzymacie wtedy wszystkie DLC), ale macie czas aby dokonać zakupu do 23 września. Dlaczego?

23 września o godzinie 17:00 Rocket League przejdzie oficjalnie do Epic Games Store i udostępnione zostanie za darmo. Wtedy gra zniknie również ze Steama i dostępna będzie w modelu Free-to-Play również na pozostałych platformach.

Z tej okazji przygotowano również specjalną promocję. Wszystkie osoby, które w przedziale 23 września – 23 października przypiszą Rocket League do biblioteki Epic Games Store, otrzymują kupon o wartości 10 dolarów do wydania w sklepiku Epic Games.

Warto tutaj zaznaczyć, że kupon ten można wykorzystać jedynie przy zakupach o minimalnej wartości 14,99 dolarów, więc nie zgarniecie nic za darmo, a jedynie pół-darmo. Kupon aktywny będzie do 1 listopada, więc jeśli planujecie skorzystać z oferty to powoli planujcie swoje zakupy.

Miłego grania!

Zobacz także

12 komentarzy