Rocket Racing to darmowe wyścigi od twórców Rocket League

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
9 1942
Rocket Racing to darmowe wyścigi od twórców Rocket League

Fortnite połączyło siły z LEGO, czego efektem jest całkiem udany, sieciowy survival. To jednak nie jest jedyna współpraca, ponieważ Fortnite zbratało się również z Rocket League, czego efektem jest Rocket Racing.

Rocket Racing niestety nie jest samodzielną produkcją, nad czym ubolewa np. Sildu. Na szczęscie to nadal darmowa gra wyścigowa, w którą zagracie z poziomu Fortnite:

„Twórcy Rocket League, Psyonix, oddają do dyspozycji graczy nową, arkadową grę wyścigową pod tytułem Rocket Racing. Możecie ścigać się w niej po stale rozwijanej kolekcji torów, doskonaląc swoje umiejętności driftu, latania, używania turbo i wykonywania powietrznych uników. Grać można solo lub ze znajomymi, a do wyboru macie sieciowe wyścigi rankingowe i prywatne.”

W Sezonie Zero Rocket Racing wasze umiejętności zostaną wystawione na próbę na 26 torach. Unikajcie wysokich przeszkód, znajdujcie skróty i lądujcie na ścianach, aby zostawić rywali daleko w tyle. To tylko początek wielkiej przygody, bo w 2024 w grze pojawią się nowe tryby, tory i nie tylko.

Będąc już w grze Fortnite, przewińcie w dół do ekranu Odkryj. Zobaczycie tam różne przygody do, jak sama nazwa wskazuje, odkrycia. Ponownie przewińcie w dół do rzędu „Dzieło Epic” i wybierzcie pozycję „Rocket Racing”. To wszystko – nie trzeba pobierać dodatkowych plików. Szkoda, że trzeba się tyle naklikać, aby uruchomić ścigałkę, przez co nie jest ona aż tak widoczna. Na szczęście można pobrać do niej skrót przez Epic Games. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube