Roller Champions wyjdzie jeszcze w tym miesiącu! Nowy F2P od Ubisoftu!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
4 1316
Roller Champions wyjdzie jeszcze w tym miesiącu! Nowy F2P od Ubisoftu!

Z grami Ubisoftu różnie bywa, ale generalnie można je uznać za „średnio-dobre”. Przy tej ilości wypuszczanych tytułów trafiają się totalne kasztany, jak i prawdziwe trufle, ale do której kategorii należeć będzie Roller Champions? Ciężko określić, ale produkcja ta może być ciekawą alternatywą dla Rocket League, gdzie zamiast samochodów mamy wrotki.

Roller Champions oficjalnie zadebiutuje 25 maja i to w modelu Free-to-Play. Produkcja pojawi się nie tylko na PC, ale również na PlayStation 4 oraz Xbox One, a także, dzięki wstecznej kompatybilności, na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zapowiedziano również wersję na Nintendo Switch, ale póki co nic więcej o niej nie wiemy.

Wiemy natomiast, że Roller Champions będzie drużynową grą sieciową, gdzie trzyosobowe zespoły będą rywalizowały o tytuł mistrza wrotek. Koncepcja zabawy jest prosta, trzeba trafiać do bramki przeciwnika, chroniąc przy okazji swoją własną. Ubisoft już zapowiedział mnóstwo opcji customizacji postaci oraz uczciwy Free-to-Play z przedmiotami kosmetycznymi.

Zagracie? Czy raczej sobie darujecie?


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube