Rosyjski Lost Ark to europejski Lost Ark. Gra została zalana naszymi graczami

Dodany przez guru około 4 lata temu
17 10723
Rosyjski Lost Ark to europejski Lost Ark. Gra została zalana naszymi graczami

Najbardziej wyczekiwany MMORPG na świecie? Bez wątpienia Lost Ark Online. 

To, co dzieje się na rosyjskiej wersji gry to istne szaleństwo. Serwer „сирион” (Sirion), który jeszcze przed premierą został uznany za „dom” międzynarodowej społeczności, został zalany przez Europejczyków. 

Nie znamy dokładnych liczb, ale na pewno są to dziesiątki, a może nawet setki tysięcy osób.  Na na„сирион” bardzo łatwo spotkać jakiegoś Polaka, Niemca, Anglika, Francuza, Szweda czy nawet mieszkańca Ameryki Południowej czy USA.  

Wystarczy przejść się po miastach (same ENG nicki) albo poczytać czat gry, gdzie praktycznie co chwila pojawiają się angielskie rozmówki lub ogłoszenia do międzynarodowych gildii. 

Ile "angielskich" nicków widzicie? 

Polaków też jest sporo. Na obecną chwilę wiemy przynajmniej o czterech aktywnych gildiach PL w rosyjskim Lost Ark Online, choć w rzeczywistości jest ich pewnie jeszcze więcej. 

Aż tak wielka popularność Lost Ark Online wśród Europejczyków nie powinna nikogo dziwić. Po pierwsze, Lost Ark to kapitalna gra, która oferuje naprawdę masę zabawy. Po drugie, rejestracja i download do rosyjskiej wersji nie są obecnie żadnych kłopotem. Po trzecie, pomimo blokady IP i konieczności używania VPN ping do serwerów RU jest zbliżony do tego co widzimy tutaj. Po czwarte, patch „zangielszczający” jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na grę w cyrylicy. 

Do prawdziwe premiery Lost Ark Online Global, która ma nastąpić w  2020 roku, zabawa na rosyjskiej wersji wydaje się więc logiczna. Nawet na dłuższą metę. 


TUTAJ znajdziecie nasz poradnik -jak zagrać w Lost Ark RU. 


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube