Rotwood to nowa gra od twórców Don’t Starve

Dodany przez Sildu około 2 lata temu
0 3864
Rotwood to nowa gra od twórców Don’t Starve

Klei Entertainment, studio znane z tworzenia gier survivalowych, ich popularne tytuły takie jak Don’t Starve i Oxygen Not Included, przyciągnęły sporą ilość graczy, ten pierwszy, doczekał się nawet osobnego dodatku, który pozwala grać po sieci z innymi!

Ostatnio zapowiedzieli, że pracują nad nowym tytułem i o to przed wami Rotwood. Tym razem nie będzie to survival, Klei Entertainment, postanowiło zrobić dungeon crawlera, chociaż bardziej to przypomina rougelike.

Wiemy, że gra zawiera elementy sieciowe, będzie można zabrać ze sobą aż 3 znajomych i oprawa graficzna będzie nadal utrzymana w stylu kreskówkowym, tak jak poprzednie produkcje tego studia.

Eksploruj i walcz w labiryncie gęstych lasów i dzikiej roślinności z maksymalnie trzema przyjaciółmi. Wytyczaj sobie drogę przez coraz to nowe wyzwania i nagrody, aby przynieść łupy z przygody, stworzyć nową broń i zbroję lub ufortyfikować swoje bezpieczne schronienie.

Kiedy premiera? Tego jeszcze nie wiadomo. Na zwiastunie, data w iście komiczny sposób lata między 2022-2024 i w końcu zatrzymuje się na 202?, także możemy zakładać, że gra wyjdzie w ciągu 2 lat, ale na więcej informacji musimy poczekać. Rotwood znajdziecie na steamie, tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube