Royal Quest: Pierwszy gameplay-trailer. Diablo 3?

Missing

Parę tygodni temu wspominałem o nowym MMO twórców King's Bounty - Royal Quest. Premiera gry planowana jest na początek 2012 roku, jednak w sieci pojawił się PIERWSZY, oficjalny trailer, który baaardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Oczekując kolejnej kopii World of Warcraft, otrzymałem kopię, ale... Diablo i Torchlight razem wziętych. Całość (mimo że pokazano tylko krótkie urywki) prezentuje się iście wyborowo. 

Uprzedzę wasze pytania i od razu odpowiem - "Nie mamy informacji odnośnie płatności w Royal Quest.". Przecież przed nami ponad półtora roku, więc przyjdzie czas i na to. 

Royal Quest przenosi nas do krainy o nazwie Aura, gdzie znajdziemy masę zadań i nowych wyzwań dla graczy. Co więcej, gra oferuje kilka trybów rozgrywki równocześnie, od PvE (gracz kontra otoczenie) po PvPvE (gracz kontra gracz kontra otoczenie). Znakiem rozpoznawczym RQ ma być jednak system technologii i alchemii. Takie "wybuchowe" połączenie gwarantuje sporo atrakcji, w tym pomoc w walce z przeciwnikami. Ponadto zaawansowany system petów i Castle Siege

Komentujcie. 

Pierwszy trailer.

Zobacz także

0 komentarzy