Royal Quest PL kończy żywot. Polska wersja wchodzi do Globala!

Dodany przez guru około 2 lata temu
4 3680
Royal Quest PL kończy żywot. Polska wersja wchodzi do Globala!

Po prostu przeczytajcie:

Drodzy Gracze,

mija siedem lat, od kiedy podjęliśmy się wspólnej przygody i gry na serwerze Chrobry II. Dziś, w tym wyjątkowym tygodniu, pragniemy Was poinformować, że nasza przygoda zostanie przedłużona, ale już na innych zasadach.

Zgodnie z dziesiątkami sugestii, zdecydowaliśmy się połączyć serwery i grać wspólnie pod jednym, globalnym szyldem. Zmiana taka wejdzie w życie dokładnie za miesiąc, czyli 4-go marca 2021 roku. Właśnie w ten dzień Chrobry II trafi pod skrzydła większego, starszego brata.

To dla nas wielki i wspaniały dzień, bowiem będziecie mogli toczyć walki i przygody ze znacznie większą grupą graczy, niż to było do tej pory. Wszystko naturalnie przy akompaniamencie języka polskiego w obsłudze gry, jak i przy polskiej administracji, która nadal będzie sprawować pieczę nad wszystkimi sprawami powiązanymi ze społecznością gry.

O tym, jak przejść przez proces migracji konta przeczytać będzie można na naszej stronie pod adresem  www.royalquest.pl. Znajdziecie tam także pełne FAQ z informacjami ważnymi dla tego przebiegu.

Jednocześnie, jak widzicie na wizytówce, mamy dla Was dodatkową niespodziankę wynikającą z naszych urodzin - specjalny kod bonusowy!

Oj, ależ się będzie działo!

Tak w skrócie: 4 marca polska wersja Royal Quest przestanie istnieć. Nie zostanie jednak zamknięta, tylko wejdzie w skład (połączy się) Royal Quest Global. Polscy gracze nie stracą swoich postaci. Wszystko, co osiągnęli przez te 7 lat zostanie przeniesione do Globala. Tam przygoda będzie kontynuowana...

Więcej TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube