Rozpoczęły się kolejne testy Persist Online - nowa gra twórców Tibii

Dodany przez guru dzień temu
4 1988
Rozpoczęły się kolejne testy Persist Online - nowa gra twórców Tibii

Wczoraj wieczorem rozpoczął się kolejny test czy raczej playtest Persist Online.

Serwery pozostaną otwarte do godziny 23:55 w niedzielę, 6 lipca. I zgodnie z tym co napisał CipSoft, tym razem zaproszenia otrzymało o wiele więcej osób niż wcześniej.

Ale rejestracja nie jest wcale zamknięta. Nadal można się zapisać TUTAJ i przy odrobinie szczęścia otrzymać wejściówkę jeszcze przed zakończeniem tego testu. Próbujcie, śmiało.

Czym jest Persist Online? Początkowo był to hobbystyczny projekt kilku twórców Tibii, który jednak tak się spodobał kierownictwu, że wyznaczyli dla niego fundusze i większą ekipę, która pracuje już pełny etat nad tytułem.

Persist Online to MMORPG z zombie, więc lepiej zdobądź broń. Przetrwaj w bezlitosnym otwartym świecie. Stwórz śmiercionośną drużynę z przyjaciółmi i weź to, co nie jest twoje. Zanieś swoje łupy do bezpiecznego bunkra, aby stworzyć lepszy sprzęt. Some survive. The best persist!

Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy Persist Online zadebiutuje na rynku. Na razie mamy wersję Alfa.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube