Rumbleverse to 40-osobowa bijatyka F2P – premiera w sierpniu!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
3 1710
Rumbleverse to 40-osobowa bijatyka F2P – premiera w sierpniu!

Rumbleverse to próba przyciągnięcia większej ilości osób do bijatyk. Dlatego zamiast klasycznej areny z kilkoma osobami walczącymi ze sobą, postanowiono dać spore pole bitwy i wrzucić czterdzieści osób w takiej imitacji battle royale. W ten sposób powstał zresztą „gatunek” brawler royale!

„Grasz jako wyjątkowy mieszkaniec Grapital City, walcząc o zwycięstwo! Spersonalizuj swojego wojownika, łącząc oraz dopasowując setki niepowtarzalnych przedmiotów i wyróżnij się z tłumu. Daj się wystrzelić z działa, wskocz na ulice i przygotuj się do walki! 

Od ciebie zależy, gdzie wylądujesz, ale uważaj – wszędzie panuje wielki chaos, nawet na najwyższym drapaczu chmur! Skacz z dachu na dach i rozwalaj skrzynie, szukając w nich broni i ulepszeń. Każda runda to szansa na odkrycie nowych ruchów i profitów, które dadzą ci przewagę podczas walk o sławę.”

Rumbleverse dostępne będzie za darmo na Epic Games Store. Kiedy? Od 11 sierpnia! Poza tym gra trafi również  w tym samym czasie na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One. Zapowiedziano cross-play, więc nie ważne, z której platformy korzystacie. Ponadto, ogłoszono, że 18 sierpnia wystartuje pierwszy sezon rozgrywek.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube