Runes of Magic do zamknięcia? Czarne chmury zbierają się nad tym kultowym MMORPG

Run

Nie tylko Dragon’s Prophet (zapraszamy do poprzedniego newsa) ma kłopoty. Czarne chmury zbierają się również nad kultowym Runes of Magic. 

Oryginalna tajwańska wersja idzie do piachu (potwierdzenie TUTAJ). Zamknięcie serwerów przewidziano na 3 września (dwa dni przed zamknięciem Dragon’s Prophet). 

Jeśli sam producent (Runewaker Entertainment) porzuca swoją wersję, to myślicie, że GameForge przejmie od nich pałeczkę? No właśnie.  

Ale nawet bez tej przykrej informacji kondycja Runes of Magic nie była najlepsza. Szczerze mówiąc, nie przypominamy sobie, kiedy RoM otrzymał ostatnio jakiś porządny update? Dwa lata temu? Trzy lata temu? Coś koło tego. Liczba aktywnych graczy też pozostawia wiele do życzenia. To już nie jest ten super MMORPG sprzed dekady, który był nazywany "darmowym WoW-em". 


Na stronie naszej wersji Runes of Magic, ale oczekujemy, że GameForge/Runewaker wyda w następnych dniach jakieś oświadczenie. W innym wypadku będą szerzyć się niepotrzebne komentarze, przez które Runes of Magic tylko ucierpi. 

Zobacz także

24 komentarzy