Runes of Magic na Steamie. No tego się nie spodziewaliśmy...

Run

GameForge chyba ostatecznie przekonało się do platformy prowadzonej przez Valve. Po Aionie, Metinie2 i NosTale na Steama zawita również Runes of Magic, czyli MMORPG, który praktycznie od zawsze był kojarzony z GameForge (a wcześniej z Frogsterem). 

"Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem naszego legendarnego świata RoM na popularną platformę gier Steam. Proces ten potrwa wprawdzie jeszcze kilka tygodni, ale już teraz możecie odwiedzić Waszą ulubioną grę na Steamie i dodać ją do Waszej listy życzeń".

No właśnie. Steamowa strona RoM-a już działa (pod tym adresem), ale na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ile dokładnie? Nie wiadomo. 

Nie wiadomo też, czy steamowcy dostaną własny serwer, czy jednak dołączą do dotychczasowych światów. Co by jednak GameForge nie zrobiło, to Runes of Magic i tak wyjdzie na plus. Populacja gry na pewno podskoczy o kilkaset procent. Najlepszym tego przykładem jest Metin2 i NosTale, które bardzo odżyły po wejściu na Steama. 

Runes of Magic na pewno to sie należy. To nadal jeden z lepszych MMORPG, za którym niestety ciągnie się nieciekawa przyszłość (P2W itd.). 

Zobacz także

20 komentarzy