Runes of Magic: Nowe rozszerzenie

Dodany przez guru prawie 14 lat temu
0 3411

 Cztery godziny. Tyle czasu potrzebowali twórcy by wzdrożyć do Runes of Magic najnowszy dodatek zatytułowany - In the depths of the forest (W głębi lasu). Przerwa w działaniu serwerów miała miejsce wczoraj między 9:00, a 14:00. Cała operacja przebiegła pomyślnie, więc już teraz wszyscy gracze mogą korzystać z nowinek wprowadzonych z ekspansją. 

Największą nowością jest oczywiście nowa mapa - Północna Knieja Janost. Znajdziemy na niej ponad 100 nowych zadań, które opowiadają historię mieszkańców Angren broniących się przez prześladującymi ich Updałymi Elfami. 
Warto także wspomnieć, że maksymalny poziom doświadczenia został zwiększony do 60. Oprócz tego system umiejętności został tak zbalansowany, by żadna z klas nie wyróżniała się na tle innych. Oznacza to, że punkty talentu zostaną zresetowane i będziemy mogli jeszcze raz przypisać je do naszego bohatera.
 

Gra MMORPG - Kabod Online

 
Gracze rozpoczynający dopiero swoją przygodę z Runes of Magic mogą liczyć na towarzystwo małego zwięrzątka, które udzieli im podstawowych wskazówek i porad na temat mechanizmów i działania gry. Pet może być także pomocny podczas walki oraz może uleczyć nasze punkty życia.  
Ostatnią nowością jest System Związków, o którym wspominaliśmy już kilka tygodni temu. System ten pozwoli graczom otrzymywać specjalne bonusy, w zamian za zawieranie przyjaźni, relacji (mistrz-uczeń) czy ostatecznie wzięcie ślubu. 
 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Runes of Magic.

0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube