Runes of Magic - update, savy w instancjach

Missing

Dzisiaj na wszystkich serwerach Runes of Magic wchodzi aktualizacja w wersji 3.0.0 . Jest to pierwsza zawartość obszernego rozszerzenia o nazwie "The Elder Kingdoms". Update wprowadza nowy kontynent o nazwie Zandorya, który będzie dostępny tylko i wyłącznie dla graczy którzy osiągneli dostatecznie wysoki poziom doświadczenia i wykonali uprawniające do tego questy.

Update wprowadzi nieco zamieszania w systemie instancji, w odpowiedzi na głosy niezadowolonych mniej doświadczonych graczy przy wchodzeniu do określonych instancji będzie dostępny wybór poziomu trudności, mało tego na instancjach będzie można zapisywać stan gry. Jak dla mnie to kłuci się to trochę z ogólnie przyjętymi prawami w grach MMO, ale w końcu nie mnie to oceniać. Kto jest hardcorem to i tak nie będzie z tego korzystał. Możliwość wyboru określonego poziomu trudności będzie dostępne w instancjach: "Aula Ocalonych" oraz "Serce Oceanu".

To oczywiście nie koniec zmian jakie wprowadzi patch oznaczony numerkiem 3.0.0 . System kart potworów ulegnie znacznej poprawie. Po pokonaniu wybranych przeciwników gracz będzie mógł zdobywać wartościowe Karty Kolekcjonerskie, które w znaczący sposób podnosić będą siłę postaci. Pojawią się także mini gry dostępne w koszarach gildi, o których wspominaliśmy jakiś czas temu (tutaj).

Update można pobrać kompletnie za darmo na oficjalnej stronie RoM, lub po prostu uruchamiając grę (nowe pliki powinny same się pobrać i zaktualizować). Korzystając z okazji zachęcam do organizowanego przez naszą stronę eventu gdzie wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania dotyczące Runes of Magic. Do wygrania 10 pudełek z itemami/akcesoriami o wartości 10 euro.

Koniecznie zobacz: Gra - Runes of Magic
Konkurs RoM: tutaj

Zobacz także

0 komentarzy